Працюємо навчаючись!

12.01.2022

Команда Березанської міської ради отримала перемогу в конкурсному відборі громад для участі у навчальній програмі „U-LEAD з Європою“ „Кроки для команд з управління справами в ОМС“. Участь у програмі сприятиме не лише підвищенню фаховості працівників міської ради, а й позитивному іміджу Березанської громади на регіональному та всеукраїнському рівні. Команду муніципалітету представлятимуть керуючий справами Лариса Кочур, начальник відділу персоналу Стелла Снісар, начальник юридичного відділу Людмила Олексійчук та начальник відділу документообігу Наталія Івасенко.

Вже з 1 лютого розпочнеться цікава та змістовна робота в програмі. Учасники навчання отримають знання щодо стратегічного лідерства, управління персоналом, підготовки рішень, що подаються на розгляд ради. Далі на них чекає 2 онлайн воркшопи та онлайн-візити до громад для ознайомлення з успішними практиками з управління персоналом.