Із засідання виконавчого комітету

06.01.2022

6 січня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

Одним із найважливіших питань, розглянутих на засіданні виконкому, затвердження тарифу для КП «Міськводоканал» на  послуги з централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення у розмірі:
з централізованого водопостачання – 24,06 грн./м3 з ПДВ;
з централізованого водовідведення – 25,90 грн./м3 з ПДВ.
Зростання собівартості пов’язане зі зростанням цін на електроенергію, запчастини та матеріали, збільшення мінімальної заробітної плати. Окрім того, міський голова акцентував увагу членів виконкому на важливості вчасної сплати абонентами коштів за надані послуги. Адже недобросовісна сплата призводить до значних втрат для водоканалу. Окрім того, продовжено дію договорів з організації пасажироперевезень на трьох маршрутах загального користування в м. Березань.
Опікуючись питаннями малолітніх дітей, члени виконкому погодили рішення щодо влаштування малолітньої дитини, яка потрапила у складні життєві обставини, до сім’ї патронатного вихователя.
Насамкінець, погодити передачу в оренду майна комунальної власності  територіальної громади.