Обговорили важливі питання освітньої галузі

06.01.2022

5 січня 2022 року на базі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників Березанської міської ради провели нараду із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Березанської міської ради. Обговорили такі питання:

організація проходження курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічними працівниками ЗЗСО у 2022 році;

підготовка матеріалів педагогічними працівниками до розгляду на науково-методичній раді КНЗ КОР ,,КОІПОПК’‘ та консультативно-методичній раді ЦПРПП Березанської міської ради, які атестуються у 2021-2022 навчальному році;

аналіз організаціі та проведення ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.