Поліпшуємо доступ до медичних послуг у селі

23.12.2021

Здоров’я жителів є важливим напрямком розвитку громади. Це стосується і підвищення доступності, й ефективності, і якості медичного обслуговування сільського населення. Зроблено багато, але хочеться ще більше. Тож плани на майбутнє учора, 21 грудня, у приміщенні Садівської медичної амбулаторії обговорили під час зустрічі жителів села із головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Аллою Куявою та директором КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Володимиром Луценком.

У планах – розширення спектру надання медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази.

Окрім того, під час зустрічі, які вже стали традиційними, присутні не лише ділилися своїми побажаннями, але й подякували лікарям за увагу до садівчан.