Березанську ялинку відкрито

20.12.2021

Саме з Дня Святого Миколая та відкриття головної ялинки розпочинається найчарівніша, найрадісніша новорічно-різдвяна пора, якої так чекають і діти, й дорослі – пора здійснення мрій, незабутньої святкової атмосфери, яскравих вражень та емоцій.
Цього дня у світ чудес, яскравих вогнів і казкового настрою  поринули і жителі та гості нашої громади, котрі завітали на святкове відкриття головної ялинки. Подивитися, як засвітяться вогні новорічної красуні на площі біля приміщення Центральної пошти зібралися і діти, й дорослі.
Привітати гостей завітав міський голова Володимир Тимченко, який під гучні оплески разом із малечею засвітив новорічну ялинку.
Привітав дітвору і Святий Миколай, а потім разом з учасниками дійства водив хороводи та  пригощав наймолодших солодкими подарунками.
Вечір видався по-справжньому щедрим на вітання та приємні зустрічі, а музичний супровід, новорічні локації та святкова ілюмінація міста додали справжньої новорічної атмосфери свята.