Вечірній профілактичний рейд

20.12.2021

18 грудня 2021 року працівниками служби у справах дітей Березанської міської ради, Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради та сектору взаємодії з громадами відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області було здійснено профілактичний рейд в селах Яблуневе, Григорівка, Ярешки, Садове, Лехнівка. Метою рейду було здійснення контролю щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг та громадського харчування, виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління. В ході рейду з працівниками закладів були проведені профілактичні бесіди та надані рекомендації щодо недопущення знаходження неповнолітніх після 22.00 години без нагляду батьків.