Міський водоканал почав обслуговувати села нашої громади

17.12.2021

Забезпечення жителів громади якісною питною водою та безперебійним водопостачанням – одне з пріоритетних завдань, над яким постійно працює міська рада. З 1 грудня міський водоканал, окрім міста, почав обслуговувати вже і сільські населені пункти: Яблуневе та Григорівку, надаючи там послуги з водопостачання. У с. Григорівка комунальним підприємством проведені роботи з заміни старого обладнання на сучасне енергоефективне. Придбаний та встановлений водяний насос з автоматикою, що дасть можливість забезпечити надійне водопостачання та зменшить витрати споживання електричної енергії.

Ліквідований аварійний порив водогону. Найближчим часом буде замінено глибинний насос з автоматикою і на водній свердловині с. Яблуневе.