Запрошуємо до участі в конкурсі!

24.12.2021

На території Березанської громади стартує конкурс на краще новорічне оформлення фасадів та вітрин об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств, установ та житлових будинків.

Віднині активні та креативні жителі мають унікальну нагоду проявити свої творчі здібності та створити святковий настрій у Березані та селах нашої громади під час новорічно-різдвяних свят.

Конкурс триватиме до 03 січня 2022 року та проводитиметься у трьох номінаціях:

- „Краще новорічне оформлення торгових об’єктів, об’єктів ресторанного господарства і побутового обслуговування населення“;

- „Краще новорічне оформлення підприємств, установ та організацій“;

- „Краще новорічне оформлення житлового будинку (вікон, балконів)“.

Переможців визначить конкурсна комісія.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, заповнивши відповідну форму у секторі житлово-комунального господарства виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (приміщення Березанської міської ради). Телефон для довідок: 6-35-10.

Тож бажаємо успіхів усім потенційним учасникам конкурсу!