День справжніх див та чудес завітав у Садову школу

17.12.2021

Діти, які виявилися талановитими артистами, подарували малечі чудове свято: казкову зустріч з Великим Гостем – Святим Миколаєм.

У стінах школи панувала неймовірно радісна та тепла атмосфера, адже діти нарешті зустрілися з Чудотворцем, котрого очікували цілий рік. Він прийшов не сам, а з цілою родиною казкових героїв.

Дітлахи на мить поринули в казку з веселими пригодами лісових мешканців.

Звучали святкові мелодії, пісні, вірші, хороводи, в яких прославляли Святого Миколая.

Свято додало неймовірної втіхи малюкам. Радість, усмішки та щирість в дитячих очах іще раз переконали всіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та радість.

Цю зустріч та незабутні враження для наших наймолодших школярів підготували вихованці вокального гуртка «Гора самоцвітів» (керівник К.А. Галь) та художньо - естетичного циклу «Джерело» (керівник Н. Д. Лябук) від Березанського ЦДЮТ «Надія», які працюють на базі Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів.