Ділимося досвідом із представниками Макарівської громади

17.12.2021

Сьогодні до виконавчого комітету завітали гості - колеги із Макарівської селищної ради, щоб ознайомитися з досвідом Березанської міської ради та побачити у практичному використаннні систему електронного документообігу АСКОД, в яка успішно впроваджена в нашому муніципалітеті в цьому році. Керуюча справами Лариса Кочур презентувала е-документообіг та розповіла про етапи впровадження системи, її переваги та разом зі спеціалістами виконавчого комітету Лесею Хруль та Артемом Крамаренком показали алгоритмом дій при реєстрації вхідного документа, накладенні резолюції керівника, створенні зв’язків з документом і продовження термінів розгляду звернення.

Насамкінець фахівці обмінялися думками щодо проблемних питань у застосуванні е-сервісів. Керуюча справами Макарівської селищної ради Наталя Бурнашева від імені делегації подякувала за теплу зустріч та презентоівані напрацювання, які стануть в нагоді їм у впровадженні АСКОДу в своїй громаді.