Узгоджено шляхи проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань патронату над дітьми

15.12.2021

15 грудня 2021 року відбулася робоча зустріч заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Прозорової з начальником служби у справах дітей Березанської міської ради Світланою Рощиною.
Метою зустрічі було обговорення питань, спрямованих на реалізацію Постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 року № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».
«До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, що негативно впливають чи можуть вплинути на їх життя, здоров’я та розвиток», - зазначила Світлана Рощина.
За результатом зустрічі сторони обговорили шляхи інформування громадськості про суть і зміст патронату, канали пошуку кандидатів та процедуру створення сім’ї патронатного вихователя, а також запланували проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів.