Свята наближаються!

16.12.2021

Учора на площі біля приміщення Центральної пошти почали прикрашати гірляндами головну красуню – ялинку.

І хоч поки без снігу, однак з гарним настроєм, працівники КП «Комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради», вбирали різнокольоровими вогниками ялинку, яка вже другий рік поспіль росте на площі, радуючи жителів своєю красою не лише під час новорічно-різдвяних свят, а й впродовж року.

Тож з нетерпінням чекаємо, коли новорічна красуня засяє своїми вогнями, і у святкове вбрання вбереться місто та населені пункти нашої громади, даруючи святковий настрій.

Урочисте відкриття заплановано на 19 грудня. Детальніша інформація щодо заходів незабаром з'явиться на офіційних сторінках у мережі Фейсбук.