У Лехнівці проведено пожежно-профілактичне відпрацювання

16.12.2021

З метою попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей 15 грудня 2021 року працівниками Броварського районного управління спільно з поліцейським офіцером громади та представниками старостинського округу проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно профілактичні заходи серед жителів Лехнівського старостинського округу Броварського району.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, заборону спалювання сухої рослинності та опалого листя. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику із зазначеними заходами застережливого характеру.