Дякуємо ліквідаторам...

14.12.2021

Скільки б не минуло років, але й досі трагедія на Чорнобильській АЕС відлунюється в наших серцях  чорним полум’ям горя і людського болю.
Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які з неймовірною мужністю, самовідданістю, ціною своїх зусиль, а подекуди і життя, зуміли зупинити ядерного ворога.
Схиливши голови в шані перед кожним, хто пішов тоді в пекельний вогонь, чиє життя та здоров’я забрало радіоактивне випромінювання, представники муніципалітету разом із головою Березанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Надією Кислицькою хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку «Чорнобиль-86» вшанували пам'ять загиблих.
Це трагічна, а разом з тим і героїчна сторінка в історії України та історії світу, яка вчить нас бути мудрішими і цінувати людські цінності та життя.
Ми в неоціненному боргу перед героями-чорнобильцями!