Обговорили послідовність подальших дій з розробки Стратегії розвитку Березанської громади

13.12.2021

Як вже повідомлялося раніше, Березанська громада бере участь Програмі "U-LEAD з Європою" зі стратегічного планування. 10 грудня відбулася онлайн-консультація "Підготовка до розробки стратегії у Березанській громаді", в якій взяли участь команда міської ради на чолі із заступником міського голови Олексієм Рябоконем. Координатори Програми представили графік реалізації заходів з розробки Стратегії для нашої громади та експертів, які працюватимуть з робочою групою та здійснюватимуть методичний супровід цієї роботи. Відповідальною особою від муніципалітету, яка займатиметься організаційними питаннями, наданням необхідної інформації, збором даних, визначили начальника управління економіки Наталію Іващенко. Незважаючи на те, що вже кінець року, але саме зараз розпочинається системна, кропітка, відповідальна, але дуже цікава робота над нашою Стратегією. Тому команді проекту важливо, щоб до неї долучилися наші жителі, беручи участь у опитуваннях, які проводитимуться, засіданнях фокус-груп та обговореннях. Адже від цього залежатиме якість документу, правильно сформульоване бачення розвитку громади та стратегічних цілей, які будуть напрацьовані для досягнення успіху.

Зазначимо, що цикл заходів передбачено на рік, а консультативна підтримка громад Київської області відбувається на безкоштовній основі в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».