Про комунікацію в громадах під час онлайн-тренінгу

10.12.2021

Для чого громаді соціальні мережі? Які завдання вони мають виконувати? Яких результатів ми чекаємо? Про ці та інші важливі теми комунікаційників громад ознайомили під час 2-денного онлайн-тренінгу, організованого PROSTО, участь у якому взяла керуюча справами Лариса Кочур та представники відділу інформаційного забезпечення.

Учасники навчання не лише ознайомилися з можливостями месенджерів, їх перевагами та недоліками: FB messenger; Viber; Telegram; WhatsApp, отримали теоретичні знання, але й попрактикувалися в написанні коротких текстів та повідомлень, спробували створювати контент план для Facebook. Використання цього інструменту формує план комунікаційника для висвітлення діяльності муніципалітету і сприяє налагодженню діалогу між владою і громадою.

Насамкінець, учасники вебінару поділилися практичним досвідом використання меседжерів, які використовують в діяльності, та цікавими ідеями, які будуть корисними при налагодженні комунікації.