Привітали з Днем місцевого самоврядування

08.12.2021

7 грудня у Березанській громаді відзначили День місцевого самоврядування. Урочистий захід зібрав працівників міської ради, щоб в урочистій атмосфері відзначити своє професійне свято, адже саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток громади, створення комфортних умов для проживання жителів, об’єнуючи усіх у спільному прагненні зробити нашу громаду самодостатньою та заможною.

Вітаючи присутніх, міський голова зазначив, що це свято усієї громади, всіх небайдужих людей, які зробили свій вклад у розвиток Березанської громади, дбаючи про її сучасність та майбутнє. З нагоди Дня місцевого самоврядування Вородимир Тимченко відзначив роботу структурних підроздів муніципалітету та вручив подяки.