Міні-ярмарок вакансій у Березанській міській філії Київського обласного центру зайнятості

08.12.2021

Однією з ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні посади  є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з шукачами роботи у присутності фахівців служби зайнятості дає позитивний результат.

Так, 07 грудня 2021 року, у приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості для шукачів роботи було проведено міні-ярмарок вакансій за участі начальника відділу персоналу  гіпермаркету «FOZZY» магазину №2 ТОВ «Експансія» Людмили Мужчини.

Пані Людмила презентувала учасникам заходу актуальні вакансії, серед яких: комплектувальник товарів, вантажник, продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, приймальник товару, оброблювач риби, обвалювальник м’яса, пекар, водій автотранспортних засобів, мерчендайзер, сомельє.

Місце проведення проведення робіт – с. Проліски, Бориспільського району. Компанія забезпечує іногородніх працівників гуртожитком, а також надає корпоративний транспорт для довезення співробітників до місця роботи.

По закінченню заходу всі присутні мали нагоду поспілкуватися з роботодавцем особисто та отримати відповіді на питання щодо їх успішного працевлаштування.

Заступник директора – начальник

відділу надання соціальних послуг