Шановні військовослужбовці, захисники України!

Вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Святом сильних, сміливих, мужніх людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни. Святом тих, хто несе високе і почесне звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію захищати нашу державу, її суверенітет, незалежність. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідні наслідування, є прикладом самопожертви, мужності та, найголовніше, – любові до рідного краю та свого народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, надійного родинного тилу, незламної віри, мирного неба та нових звершень у благородній справі!

Сьогодні, схиливши голови, з молитвою згадуємо і наших земляків, які віддали своє життя в боротьбі за українську землю. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

З повагою міський голова Володимир ТИМЧЕНКО