Із засідання виконкому

03.12.2021

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконкому міської ради. Було розглянуто та прийнято важливі рішення, серед яких – призначення управителя багатоквартирних будинків. Це стосується тих будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Рішення схвалено на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з призначення управителя.

Членами виконкому схвалено проект бюджету Березанської

міської територіальної громади на 2022 рік, який презентувала начальник фінансового управління Валентина Матвієнко. Пані Валентина ознайомила присутніх з основними прогнозниками показниками бюджету громади на наступний рік. Далі питання буде розглянуто на постійних депутатських комісіях та затверджене на сесії.

Крім того, на підставі акту обстеження зелених насаджень та рішення відповідної комісії, надано дозвіл на їх видалення.

Детально з прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Березанської міської ради