Стартував Х Форум розвитку громадянського суспільства

30.11.2021

X Форум розвитку громадянського суспільства «Незалежність – це ми», присвячений 30-ій річниці незалежності України відбувся сьогодні, 30 листопада, у м. Київ.

Відзначити внесок громадянського суспільства у творення та розбудову держави завітали й представники Березанської ТГ.

На Форумі були представлені сотні громадських організації, які впродовж років становлення країни відіграли особливу роль в згуртуванні громадянського суспільства. Серед активних і дієвих громадських організацій, що були відзначені, – БО «Фонд громади Березані».

Цікаві локації «Швидкі побачення», «На здибанку до донора», корисні зустрічі з громадськими активістами, дискусійні платформи з експертами – створили атмосферу змістовності та продуктивної подальшої роботи.