Із засідання архітектурно-містобудівної ради

19.11.2021

У зв’язку з накопиченням великої кількості містобудівної документації, що потребує розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації сьогодні, 18 листопада, для відповідальних осіб проведено онлайн-нараду. Під час засідання, участь у якому взяла Наталія Хмарська – начальник відділу архітектури та містобудування Березанської міської ради, було розглянуто проєкти містобудівної документації, а саме: генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) міста Березань Броварського району та генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) с. Садове Березанської міської ради Броварського району.

За результатами наради, після усунення зауважень і внесення поправок, містобудівну документацію рекомендовано до затвердження Березанською міською радою.