Шановні жителі громади!

16.11.2021

Березанський міський  центр соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради розпочинає  благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде.». День Святого Миколая – особливий день, який відомий як свято турботи та любові до ближнього, день, коли здійснюються мрії, відбуваються дива. Особливо на диво чекають діти. На жаль, є дітвора, яка проживає в сім’ях вразливих категорій і не зможе отримати омріяний подарунок. Та кожен з нас цього дня може відчути себе чарівником, подарувавши крихту добра, відчуття радості та щастя тим, хто цього чекає.
       До 10 грудня ви можете передати подарунок (бажано іграшки)  в  Березанський міський центр соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради .
  Детальнішу інформацію та місце розташування центру можна отримати за тел. 6-35-86.