Зелений простір для відпочинку: у Григорівці висадили 100 берізок

Сьогодні «Парк закоханих сердець», що у Григорівці, поповнився новими деревами.

За один день активісти села за участю старости Володимира Волкова, депутатів Березанської міської ради Оксани Громової, Андрія Огородніка, Максима Голованя, працівників сільського будинку культури, старшокласників та активних жителів, висадили близько 100 саджанців берізок, які з часом стануть справжньою окрасою Яблунівського краю.

Дерева садили на спеціально визначених ділянках, а волонтерів забезпечили саджанцями й інвентарем. Долучилися до акції й меценати, які залюбки надали допомогу з технікою, водою і саджанцями, серед них: Переяслав-Хмельницький лісгосп «Березанське лісництво», СП ТОВ «НИВА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ», ПП «Миколай- Плюс», ТОВ «Баришівська зернова компанія», Арустамян Гарік.

Зауважимо, що «Парк закоханих сердець» було облаштовано завдяки отриманому гранту благодійної організації «Фонд громади Березані».

Нині жителі Григорівки продовжують упорядковувати зону відпочинку, де залюбки проводитимуть своє дозвілля.