Розвиток медицини в громаді — пріоритетний напрямок роботи муніципалітету

12.11.2021

У час стрімких змін та реформ, галузь охорони здоров’я загалом і кожен медичний заклад зокрема потребують розвитку, ремонтів та оновлення обладнання.

Необхідно терміново починати працювати по-новому, займатися матеріально-технічним, естетичним станом лікарні.

Ремонтні роботи в КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» ведуться уже тривалий час (десь ремонтується структурний підрозділ повністю, десь, поки що, тільки окремі кабінети – в залежності від фінансування).

Так протягом жовтня місяця 2021 року за кошти місцевого бюджету відбулася заміна даху 4 корпусу лікарні, у якому розташовані терапевтичне, акушерсько-гінекологічне та дитяче відділення.

На даний час ведуться роботи із благоустрою території: облаштування покриттів тротуарних пішохідних доріжок сучасною тротуарною плиткою біля неврологічного відділення лікарні.

За інформацією КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради»