На порядку денному – цифровізація адміністративних послуг

10.11.2021

Доступні адмінпослуги для жителів громади є пріоритетними у роботі міської влади, тож і система їх надання має бути організована із застосуванням сучасних інструменів, у тому числі через електронні сервіси та е-документообіг АСКОД. В електоронній програмі успішно працюють структурні підрозділи виконавчого комітету, тепер її активно почнуть впроваджувати адміністратири ЦНАПу.

Саме з метою покращення якості обслуговування жителів громади та скорочення часу на надання адмінпослуг, сьогодні координатором від розробника електронного документообігу ТОВ „ІнфоПлюс" Анною Мішиною для працівників ЦНАПу проведено навчання щодо оформлення реєстраційної картки звернення та презетовано можливості програми.