Долучайтеся до традиційного радіодиктанту національної єдності

08.11.2021

✅Вже завтра, 9 листопада, з нагоди Дня української писемності та мови, кожен має нагоду долучитися до радіодиктанту, який вже не вперше виходить за межі суто радіоформату, а тому транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного.

Радіодиктант національної єдності розпочнуть о 10:00.

✅Автором та читцем буде відомий український письменник Юрій Андрухович.

Спецефір Суспільної студії транслюватиметься:

➡️на загальнонаціональному телеканалі UA:Перший;

➡️на ютуб-каналі UA:Перший;

➡️на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, телеканалу UA:Перший;

➡️на хвилях Українського радіо та Радіо Культура;

➡️на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках Українського радіо та Радіо Культура.

✅Як і коли перевірятимуть диктант?

Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. Тому усі учасники, які хочуть надіслати свій текст для перевірки, мають на це одну астрономічну добу.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн:

➡️паперовий лист потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 (важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада);

➡️онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту.

✅Результати оголосять упродовж 1−2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.