Педагогів Березанського НВК відзначили за участь у благородній місії

05.11.2021

Класоводи та класні керівники 2-6 класів Березанського НВК (Булгакова С. В., Багінська М. С., Павленко К. П., Юрьянс О. Л., Івасенко Ю. І., Москаленко А. М., Сирота Н. В., Сальникова Г. Г., Ходаківська Л. П., Мартенко О. А.)цьогоріч долучилися до проведення уроків доброти 4-6 жовтня 2021 року. Педагог - організатор Протасова О. В. зареєструвала учасників та надіслала звітні матеріали.

Організатори ретельно опрацювали кожен лист і ознайомили з результатами ІІ Міжнародного уроку доброти:

в цьому році до участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 10 країн: Болгарії, Греції, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії, Сербії та Туреччини;

протягом 3 днів 2212 шкіл України провели 17108 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин;

в нашій країні ІІ Міжнародний урок доброти пройшов у 1260 населених пунктах (253 міста, 52 селища міського типу, 855 сіл).

всього 4-6 жовтня в світі проведено – 17 182 уроки доброти.

Березанський НВК отримав подяку та сертифікати для учасників у Міжнародному заході

Пишаємось участю у благородній місії - плекати добро в серцях вихованців!

Тетяна КОВАЛЬЧУК, заступник директора з ВР Березанського НВК