До уваги пільговиків

01.11.2021

Пільгові категорії громадян мають право подати заяву про перехід на готівкову грошову форму виплат пільг на житлово-комунальні послуги.

Для цього потрібно звернутися в управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради, написати заяву. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення, платіжки за комунальні послуги (газ, електроенергія, інші) та довідку з банку про розрахунковий рахунок пільговика.

Після цього пільгу виплачуватимуть кожен місяць “живими” грошима. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом пільг і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика.

Телефон для довідок (04576)6-41-31