Обмеження «червоної» зони для жителів Березанської громади

30.10.2021

​Відповідно до рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, із 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року на території Березанської громади встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Детальніше можете ознайомитись з протоколом.

‼️За умови негативного ПЛР-тесту або COVID-сертифікату (повний курс вакцинації – 2 щеплення) можна буде працювати і відвідувати:

✅заклади громадського харчування;

заклади;

✅ринки та спортзали;

✅готелі;

✅непродовольчі ринки;

✅проводити релігійні, культурно-розважальні та спортивні заходи.

‼️Зверніть увагу

ДОЗВОЛЕНО:

✅відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної освіти я/с «Ластівка», я/с «Сонечко», я/с «Ромашка», я/с «Світанок», я/с «Лелеченька», ЗДО «Вишенька», ЗДО «Ранок» та дошкільні підрозділи Недрянської гімназії, Пилипчанської філії Садової ЗОШ І-ІІІст., Ярешківського НВК за умови забезпечення належного повітряно-температурного режиму в закладах;

✅відвідування учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Березанської міської ради при умові забезпечення належного повітряно-температурного режиму в закладах;

✅відвідування учнів 5-11 класів Лехнівської філії Березанського НВК, які забезпечили 100% вакцинацію усіх працівників та при умові відповідного повітряно-температурного режиму.

ЗАБОРОНЕНО:

✅відвідування учнів 5-11 класів Березанського НВК, Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, Березанської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, Недрянської гімназії, Садової ЗОШ І-ІІІ ст., Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ст. вихованців ДЮСШ «Старт», Ярешківського НВК та вихованців ЦДЮТ «Надія», та рекомендувати перейти на дистанційну форму, так як відсоток не вакцинованих працівників нижчий за 100%.

❗Громадський транспорт працюватиме без змін, з дотриманням карантинних вимог