До Березані – з перемогами

25.10.2021

Другий рік поспіль у Березані успішно працює секція з боксу. Приємно, що за досить короткий час юні спортсмени не лише показують чудові результати у залі, але й є активними учасниками змагань, що допомагає їм тримати професійний рівень, здобувати необхідний спортивний досвід та впевнено рухатися далі.

Цими вихідними наші спортсмени взяли участь у X ювілейному відкритому турнір з боксу серед юнаків та юніорів на Кубок діаспори Чеченського народу в Україні, що проходив у м. Київ 22, 23, 24 жовтня. Юні боксери не лише гідно представили наш рідний Березанський край, але й здобули призові місця на змаганнях, отримавши окрім грамот і медалей – грошову винагороду.

місце та винагороду в 600 грн вибороли – Максим Удрипапа (с/к «Колос Плюс») та Назар Ліщук (ДЮСШ «Старт»);

місце та винагороду в 400 грн посіли – Олександр Герман (с/к «Колос Плюс») і Дмитро Клименко (с/к «Колос Плюс»);

місце та винагороду в 200 грн зайняли – Артем Сіроштан (с/к «Колос Плюс»), Денис Бранець (с/к «Колос Плюс») і Богдан Куделя (с/к «Колос Плюс»).

Загалом у турнірі зголосилося взяти участь понад 300 спорсменів зі всієї України.

Вітаємо переможців і тренерів та пишаємося нашими юними боксерами!