З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

02.10.2020

Дорогі освітяни БЕРЕЗАНСЬКОЇ ГРОМАДИ, щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята.
Щодня Ви даруєте нашим учням найцінніший скарб – знання! Щодня сієте у свідомості вихованців зернята людяності, ввічливості, доброти та мудрості. Плоди цієї кропіткої роботи не з'являться швидко, для цього потрібні роки. Тож кожного дня Ви наполегливо та самовіддано, не заради нагород чи слави робите свою складну справу.

Дякуємо усім Вам за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності, довгих Вам років життя в щасті, мирі і добрі!

ЗІ СВЯТОМ!!!

Міський голова Володимир Тимченко та виконавчий комітет Березанської міської ради