Із засідання депутатської комісії

22.09.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою.

Депутати обговорили ряд питань, які в подальшому рекомендовано винести на розгляд сесії, що відбудеться 23 вересня.

Зокрема, заслухали Ларису Москаленко, начальника управління соціального захисту населення та праці, котра проінформувала про безоплатну передачу матеріальних цінностей, що передаються на баланс фінансового управління, а також ознайомилися з проєктом рішення щодо надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів державної власності у комунальну власність територіальної громади.

Окрім того, заслухано інформацію з врегулювання земельних відносин та передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам.