Обговорено шляхи співпраці служби зайнятості зі старостою Недрянського старостинського округу

07.09.2021

07 вересня 2021 року заступник директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова провела робочу зустріч зі старостою Недрянського старостинського округу Березанської об’єднаної територіальної громади Михайлом Деркачем.

«Пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості є взаємодія з роботодавцями, наслідком якої має стати збільшення робочих місць на території громади та зростання рівня зайнятості населення. На сьогодні користуються попитом такі нові підходи до спільної роботи – підбір персоналу на умовах рекрутингу, коли фахівці служби зайнятості  мають змогу відсіяти вже на початковому етапі тих кандидатів, які не підходять роботодавцю  відповідно до індивідуальних особливостей підприємства, а також електронні сервіси служби, створені для скорочення витрат часу», - зазначила Лариса Прозорова.

Також під час зустрічі було підняте питання легалізації зайнятості населення на території громади та визначені подальші напрямки співраці.

Заступник директора Березанської міської філії КОЦЗ, Лариса ПРОЗОРОВА