Засідала робоча група

06.09.2021

Створення умов для надання якісних адміністративних послуг жителям Березанської громади є важливим і пріритетним у роботі муніципалітету.

Тож, опікуючись питанням успішної організації діяльності ЦНАП, 03 вересня заступником міського голови Олексієм Рябоконем проведено засідання робочої групи з модернізації ЦНАП. Члени робочої групи ознайомилися зі змінами в законодавстві, що стосуються переліку адміністративних послуг.

Одне з важливих питань порядку денного – перехід ЦНАПу на систему електронного документообігу АСКОД, яка вже успішно впроваджена у більшості підрозділів міської ради.

Обговорили й інші послуги, що сьогодні надаються установою та наголосили на приведенні їх у відповідність до оновленого переліку. Окрім того, порушили питання щодо реконструкції та розширення ЦНАП у майбутньому.