У День Знань Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 зібрала гостей

01.09.2021

На подвір’ї у вузькому колі одинадцятикласників, першокласників, дев’ятикласників та батьків відбувся День Знань. Для найстарших учнів школи цей навчальний рік буде вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для найменших, першачків, це день знайомства зі школою, першою вчителькою, новими друзями. Цікаво та незвичайно пройшов перший іспит з математики для учнів 1-их класів – діти відгадували математичні загадки, проходячи цікавим лабіринтом цифр від 1 до 10. За відмінно виконаний іспит одинадцятикласники прийняли першачків у велику шкільну родину та вручили невеличкий подарунок – медаль першокласника.

Учениця 11 класу Фастовець Анастасія та учень 1-Б класу Свіщевський Олександр гучним дзвоником сповістили своїм однокласникам про початок 2021-2022 навчального року.

Щиро вітаємо всіх з Днем Знань та бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

За інформацією ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Цей день сумний і веселковий.

Сумуєш ти: "До стрічі, літо!"

Але й радієш: "Привіт, школо!"