ОСВІТА КИЇВЩИНИ: ВИКЛИКИ. СТРАТЕГІЇ. ТРАНСФОРМАЦІЇ

27.08.2021

26 серпня 2021 року делегація освітян Березанської ТГ брали участь у масштабному заході - пленарному засіданні діалогової платформи «ОСВІТА КИЇВЩИНИ: ВИКЛИКИ. СТРАТЕГІЇ. ТРАНСФОРМАЦІЇ» за участі Сергія Бабака, голови Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дар'ї Герасимчук, Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, Віри Рогової, заступниці Міністра освіти і науки України, Василя Кременя, президента Національної академії педагогічних наук України, Руслана Гурака, голови Державної служби якості освіти України, Василя Володіна, голови Київської обласної державної адміністрації, Жанни Осипенко, директорки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Головне питання - стратегія розвитку системи освіти Київщини, визначення основних напрямів реалізації в Київській області Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та векторів реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі.

В складі делегації від Березанської громади: Оксана Загорулько, начальник відділу освіти, Ірина Нечипорук, директор Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тетяна Ковальчук, заступник директора Березанського НВК.