Спільні дії в найкращих інтересах дітей!

27.08.2021

Відбулися чергові засідання міждисциплінарних команд, до складу яких увійшли представники служби у справах дітей Березанської міської ради, Березанського міського центру соціальних служб, управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради», навчальних закладів та сектору поліцейської діяльності №1 (м. Березань) Броварського РУП ГУ НП в Київській області.

Спільною метою всіх членів команди є створення сприятливих умов для зростання дітей та подолання їх сім’ями складних життєвих обставин. Спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради були розроблені та заплановані заходи щодо надання допомоги для вирішення проблем у вихованні дітей.

Працюємо разом на захист інтересів дітей нашої громади!

Світлина РОЩИНА, начальник служби у справах дітей Березанської міської ради