У Березані обговорили актуальні питання зайнятості населення

19.08.2021

18 серпня 2021 року заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова та провідний фахівець з питань зайнятості Яна Рахуба провели робочу зустріч з керівником служби у справах дітей Березанської міської ради Світланою Рощиною та керівником Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Оксаною Коломієць.

В ході зустрічі сторони обговорили нагальні та перспективні потреби в кадрах. Особливу увагу було приділено працевлаштуванню батьків, які опинились в складних життєвих обставинах. Крім того, фахівці служби зайнятості презентували новітній профконсультаційний вебінар для батьків під назвою «Вибір професії: батьки + діти», створений для пізнання дитиною своїх сильних та слабких сторін,  і, як наслідок, обрання  професії, яка б дійсно подобалась, і максимально розкривала потенціал дитини.

За результатом зустрічі сторонами було досягнуто домовленостей про співпрацю.