У сесійній залі

12.08.2021

На позачерговому засіданні сесії Березанської міської ради головним питаням порядку денного було затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації - незавершене будівництво адміністративної будівлі з міським відділом РАЦС, розташована за адресою: Київська область, м.Березань, вул Шевченків Шлях, 142-а.

Також депутати проголосували за внесення змін до Програми з відзначеня державних свят, пам’ятних дат та заходів обласного і міського значення на 2021 рік.

На завершення сесійного засідання отримало підтримку звернення депутатів політичної партії „Слуга народу“ Березанської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки приватизації державних та комунальних підприємств, які не мають стратегічного значення.