05 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради

06.08.2021

Реагуючи на звернення громадян та старост прийнято рішення та надано дозвіл на видалення аварійних та сухостійних дерев, кожне з яких попередньо було комісійно ретельно оглянуто.

Прийнято рішення щодо доцільності цілодобового перебування дитини з інвалідністю в загальноосвітньому навчальному закладі з метою здобуття спеціальної освіти. Також підтримано рішення про надання дозволу на укладання договорів дарування часток житлового будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини.

Отримало схвалення й рішення за зверненням фізичної особи - підприємця щодо встановлення режиму роботи закладу ресторанного господарювання (кав’ярні).

Окрім цього, прийнято ряд рішень на щодо приватизації квартир громадянами, у яких вони проживають.

Заслухано та схвалено рішення про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Березанської міської територіальної громади у І півріччі 2021 року.

Більш детально з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті міської ради у розділі „Рішення виконавчого комітету“.