До уваги ветеранського підприємництва!

05.08.2021

З метою інформаційної підтримки підприємницької діяльності малого і середнього бізнесу області Київська обласна державна адміністрація інформує, що 24 серпня 2021 року в місті Києві вперше відбудеться фестиваль „Пульс Гідності“.

Фестиваль об’єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України, а також залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва.

Одна з ключових локацій заходу - ярмарок ветеранського підприємництва „Створено Захисниками“.

В рамках співпраці та задля того, щоб Київська область мала можливість гідно представити на вищезазначеному заході продукцію і послуги наших захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни Міністерством у справах ветеранів України підготовлено анкети учасника ярмарку підприємницьких ініціатив ветеранів війни „Створено Захисниками“  в рамках фестивалю „Пульс Гідності“ присвяченого до Дня Незалежності.

Анкета учасника ярмарку розміщена за посиланням https://docs.google.com/forms/d/18Uj2dmYKLTTsmHQBVSDaU354pqdEG97xRi_-ZW8s8Gg/viewform?ts=60fe8000&edit_requested=true.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації