Візит до Березані Броварської райдержадміністрації

05.08.2021

04 серпня з офіційним візитом в Березанській міській раді побував виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило. Разом з керівництвом Березанської міської ради голова райдержадміністрації відвідав освітні та медичні заклади Березанської громади, ознайомився зі станом проведення поточних та капітальних ремонтів комунальних закладів. Працівники Березанського пункту вакцинації проінформували про графік щеплень та кількість провакциновах громадян. Побували керівники і в підвальних приміщеннях-укриттях на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Крім того, Павло Проскочило провів виїзний особистий прийом громадян за участю Березанського міського голови Володимира Тимченка та його заступників Іванни Мосінзової і Олексія Рябоконя. Мешканців нашої громади турбували питання щодо можливості покращення благоустрою населених пунктів та проведення ремонту доріг.