Покращуємо співпрацю з бізнесом

03.08.2021

Сьогодні, з метою налагодження конструктивного діалогу та співпраці міської влади з бізнесом проведено зустріч міського голови з місцевими підприємцями, які отримали дозвіл на встановлення тимчасових споруд на території Березанської громади

Серед основних питань, які обговорили разом, є питання взаємовигідної співпраці, належного облаштування прилеглих до торгівельних об’єктів територій та працевлаштування найманих працівників. Наповнення міського бюджету, формування бюджету розвитку, створення додаткових робочих місць, а значить і соціально-економічний розвиток населених пунктів Березані та інвестиційна привабливість нашої громади залежать від спільного розуміння важливості цього питання та формування єдиних підходів – довіри та співпраці. Особливу увагу Володимир Григорович звернув на необхідність встановлення сучасних тимчасових споруд, належне облаштування благоустрою прилеглої території, які покращать архітектурний та естетичний вигляд нашого міста.

В обговоренні взяли участь представники муніципалітету та депутатського корпусу.