Із засідання комісії

26.07.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою.

Ряд питань стосувалися врегулювання земельних відносин.

Зокрема, завершилася частина інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під невитребуваними земельними частками (паями) на території Недрянського і Пилипчанського старостинських округів. А, отже, тепер є можливість надати в користування на умовах оренди на строк до дня державної реєстрації права власності на такі земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під невитребуваними земельними частками (паями).

Також у ході засідання обговорено та рекомендовано винести на розгляд сесії і питання із передачі у приватну власність земельних ділянок громадянам та розгляд звернень громадян з питань землекористування.

Окрім цього, депутати заслухали та підтримали проєкт рішення про комунальне майно.

Остаточні рішення з цих питань будуть прийняті на черговій сесії, пленарне засідання якої відбудеться 27 липня.