Триває підготовка до сесії

23.07.2021

У рамках підготовки до чергової сесії Березанської міської ради 22 липня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів.

Депутати розглянули питання внесення змін до ряду діючих програм, а саме: до програм фінансової підтримки комунальних підприємств, інформатизації, будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів, інфраструктура, зміни до рішення сесії про бюджет Березанської міської територіальної громади на 2021 рік.

Зокрема, на розгляд комісії було винесено питання розподілу коштів від перевиконання плану за І півріччя, а також коштів виділених із обласного бюджету для здійснення заходів з лікування хворих на цукровий діабет.

Окрім того, обговорили розподіл коштів для обладнання ЦНАП та на проведення інтернету у сільській місцевості.