Працюємо над вдосконаленням послуг ЦНАП

13.07.2021

З метою вдосконалення діяльності ЦНАП з питань державної реєстрації громадських організацій, сьогодні для працівників проведено навчальний семінар-тренінг.

Спікер навчання Сергій Іллічов – заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Київській області Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), поділився з працівниками досвідом з даного напрямку та обговорив актуальні питання, що виникають у ході реєстрації таких організацій.

Зокрема, акцентували увагу на законодавчих аспектах і змінах у сфері державної реєстрації. Окрім того, учасники розібрали проблемні питання, що виникають в адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації громадських організацій.