Із засідання комісії

09.07.2021

08 липня в актовій залі Березанської міської ради відбулось засідання комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час засідання було визначено потребу в субвенції за напрямом виплати грошової компенсації; сформовано й затверджено список осіб для її виплати із визначенням окремо щодо кожної особи обсягу такої компенсації.

Протокол комісії подано на затвердження виконавчому комітету Березанської міської ради.