Ремонтні роботи приймального відділення на завершальній стадії

08.07.2021

Питання медицини актуальне та пріоритетне у роботі муніципалітету, а нові підходи в обслуговуванні пацієнтів та якісне надання послуг на контролі у міської влади.

Потрапляючи до лікарняного закладу, саме з приймального відділення розпочинається огляд пацієнта. Тут оцінюється його стан, здійснюються невідкладні заходи та приймаються рішення щодо подальших дій медичного персоналу. І зрозуміло, що кожен має бути в комфортних умовах: і пацієнти, і медики. Створення зручних умов для громадян було головною метою капітального ремонту приймального відділення КНП „Березанська міська лікарня Березанської міської ради“.

Наразі ремонтні роботи цього відділення завершено, залишилося лише дооснастити приміщення новими меблями.

Незабаром планується завершити й ремонтні роботи травмпункту цього ж відділення.

Зауважимо, що капітальний ремонт приміщення здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету.