Вітання з нагоди Дня Національної поліції

05.07.2021

Урочистий захід з нагоди відзначення шостої річниці Дня Національної поліції України відбувся сьогодні у Броварах, де під бурхливі оплески гостей працівників поліції району привітали з професійним святом і вручили нагороди й подяки.

Зі словами вітань до своїх підлеглих звернувся Андрій Астаф’єв – очільник Броварського районного управління поліції, котрий подякував присутнім за службу та відданість присязі, а також побажав працівникам успіхів у непростій, але важливій справі.

Адресували слова вітань присутнім і решта запрошених гостей, кожен з яких не лише вітав, але й дякував за гідне служіння українському народові.

Від імені міського голови Володимира Тимченка працівників поліції привітав його перший заступник Руслан Хруль, який за дорученням очільника громади вручив працівникам сектору поліцейської діяльності №1 (м. Березань) Броварського РУП ГУ НП у Київській області нагороди.

Святкового й піднесеного настрою гостям також додали музичні вітання у виконанні запрошених артистів.